Rezervace výhodné letenky do Austrálie

  • Aby vás dovolená vyšla od začátku na “rozumné” peníze, tak je nutné koupit cenově výhodnou letenku od 16 tis do 22 tis.
  • Sami víme kolik času se vynaloží k ohlídání výhodné ceny. U nás je to součástí naší práce. Pravidelně pro naše klienty na internetu vyhledáváme letenky v domluvených termínech.
  • V případě, že se objeví výhodná cena letenky v době, kdy si přejete odletět, tak mi vás telefonicky ihned kontaktujeme. Nebudete-li k zastižení, tak pro vás tuto letenku ihned zarezervujeme.
  • Potvrzení vám příjde na email, kde si letenku zkontrolujete a budete-li se vším spokojení,  zaplatíte letenku a můžeme začít připravovat váš cestovní plán na míru.
  • Nebude-li vám letenka vyhovovat, tak potvrzení ignorujte a rezervace se automaticky bez poplatku zruší a my budeme hledat dál. Vybíráme pro vás z těchto leteckých společností:

Zkušenosti účastníků

Agenturu rozhodně doporučuji. Od první informační schůzky až po příjezd do Austrálie byla perfektní komunikace a osobní přístup. Na místě mi pak Martin i pomohl s hledáním práce, nového ubytování a nebo s voláním doktora uprostřed noci. Děkuji a doporučuji.
Katka Snížková
Prodloužení viz 100% spokojenost, i přes mou složitější zadost vse proběhlo výborně. Děkuji a vřele doporučuji
Zuzka Křehlíková
Nejlepsi agentura!! Přiletěli jsme na Gold Coast, bohuzel pres jinou agenturu, ktera nebyla natolik ochotna pomoci. Proto jsem se obrátila na “Chci do austrálie” vsichni jsou velmi přátelsky, pomuzou s řešení viz, skoly, ubytovani, pujceni auta dokonce i s praci. Pokud si nevíte rady, Martin vždy najde řešení a pomuze vam!!! Dekuji
Erika Sv
Rozhodně doporučuji! Přátelské jednání a když si nevíte z něčím rady,tak vám rádi se vším pomůžou.prostě za mě palec hore ve všech směrech :-) ;-)
Bobeš Bob
Po půlročním pobytu v Austrálii jsem se rozhodla o prodloužení víz a zkusila jsem kontaktovat tuto agenturu. A dobře jsem udělala. Martin je velice pohotový, neustále se mnou byl v kontatku a snažil se najít nejlepší možné řešení. Hlavně je taky neskutečně trpělivý, což v mém případě byla nutnost. Výběr školy jsem dělala na poslední chvíli! Nakonec jsme všechno stihli v termínu a vízum bylo schváleno. Pokud zvažujete pro výběr svého pobytu Brisbane nebo Gold Coast, tak myslím, že tato agentura je nejlepší volba!
Ninanja Nšoči