Postaráme se o vaše vízum

 

Před tím, než začnete realizovat váš odlet do Austrálie, tak budete potřebovat zajistit kladné vyřízení víz.

Všechny žádosti o víza do Austrálie se zasílají online z “Immi  Account”, který vám ihned na začátku zajistíme.

Registrovaný imigrační právník Vám přípraví žádost o víza, a také Vás bude zastupovat při vyřizování a komunikaci s Australskou ambasádou v Berlíně, až do kladného vyřízení Vaší žádosti.

Vyřízení víz bez starostí

Vyřízení víz může být složitý proces. Bez dobré znalosti australské legislativy a zkušeností může dojít ke komplikacím, které mohou být důvodem k zamítnutí žádosti. S námi, bude Vaše žádost o víza před jejím odesláním pečlivě připravena a překontrolována imigračním agentem.

U turistických víz dokážeme zajistit vízum do 24 hod . U studentských víz může doba vyřízení studia a příprava žádosti o vízum trvat od 1 do 3 měsíců.

Doporučujeme, abyste se s námi zkontaktovali již několik měsíců před odletem.

Pro ty z Vás, kteří budou mít zájem o trvalý nebo dlouhodobě pracovní pobyt, nabízíme tzv. “Vyhodnocení víz do Austrálie”. Zde je doba vyhodnocení vaší žádosti imigračním agentem do 1 týdne .

Agentura chcidoaustralie.cz se specializuje na vyřízení studentského víza pro své klienty zdarma. Při vyřizování víz máme 99,99% úspěšnost .

Turistická víza (eVisitor)

 • Turistická víza vám umožní odcestovat do Austrálie za účelem cestování, návštěvy svých přátel, příbuzných nebo na krátkodobý studentský pobyt (do 12 týdnů).
 • Vízum se uděluje na 12 měsíců. Jednorázová maximální doba je pouze 3 měsíce, pak musíte Austrálii opustit a zase se můžete vrátit zpět na další 3 měsíce.
 • Narozdíl od studentských víz, nemají pracovní povolení. Vízum ale může slouží ke krátkým obchodním schůzkám nebo prezentacím. Nesmíte ale dostat žádné peníze od australské firmy, to by jste museli mít víza pracovní nebo studentská.

Studentská víza + Dependant víza

 • Studentská víza umožňují držitelům vycestovat do Austrálie za studiem na více než 12 týdnů.
 • K těmto vízům také získáte pracovní povolení. Každý student může v Austrálii pracovat oficiálně 40 hod / 2 týdny. Neomezeně můžete pracovat v průběhu školních prázdnin, mezi kurzy nebo po skončení kurzu.
 • Délka víz je spojena s délkou vámi zvoleného kurzu. Víza se vydávají nejdříve 3 měsíce před nástupem do školy a končí 1 až 2 měsíce po skončení studia. Konec platnosti vašeho víza „Expiry date“ si dobře hlídejte. Překročení by mohlo vést k problémům při prodlužování dalšího víza i k vyhoštění ze země. Budete-li si přát víza prodloužit, tak nás kontaktujte alespoň 1 měs před skončením platnosti víz.
 • Finanční krytí se prokazuje na dobu celého pobytu, max. však na dobu 1 roku, a to i v případě, že celková délka pobytu je delší. U žadatelů o studium jazykového kurzu a univerzity se finanční krytí neprokazuje.
 • K vyřízení vaší žádosti budete potřebovat doložit potvrzení o přijetí na školu (eCoE) a zdravotní pojištění (OSHC) a také prokázat, že jste tzv. „Genuine applicant“. Obecně jde o to, aby při vyhodnocování žádosti nevznikly žádné pochyby o tom, že váš záměr v Austrálii je hlavně studijní. Právě nesplnění tohoto kritéria bývá nejčastějším důvodem pro zamítnutí. V tomto případě doporučujeme se spolehnout na radu migračního poradce, který poradí v závislosti na konkrétní situaci klienta.
 • Poplatek Australské ambasádě za vyřízení vaší žádosti je $585. Při odesílání žádosti budete mít možnost zaplatit platební kartou. Platební karta klienta nebývá občas akceptována, respektive transakce bývají domácími bankami blokovány. Zde vám nabízíme možnost využít naší platební kartu.
 • Ke kladnému vyřízení studentského víza je potřeba dostatek času. Přijďte se poradit klidně i několik měsíců před plánovaným odletem.

Dependant visa (Závislý partner)

 • Dependant visa umožní hlavním žadatelům si sebou do Austrálie přivést svou rodinu nebo dlouhodobé partnery, kteří mohou stejně jako hlavní žadatel pracovat 40 hod / 2 týdny a také mají nárok 3 měsíce studovat.
 • Ke kladnému vyřízení víz budete potřebovat prokázat, že žijete v nerozlučném soužití. To můžete doložit např. nájemní smlouvou, sdílenými náklady na společnou domácnost, společným bankovním účtem, rezervacemi ubytování z dovolených, fotografiemi, dopisy od přátel a jiné.
 • O tyto víza mohou zažádat také páry stejného pohlaví.
 • Délka víz je spojena s délkou víz hlavního žadatele o studentská víza.

Vaše současné vízum v Austrálii brzy končí?

Agentura „Chci do Austrálie“ Vám ráda pomůže zůstat v Austrálii déle.

Naše agentura ZDARMA nabízí pomoc studentům při získání nových Studentských víz. Náš tým, společně s registrovaným imigračním právníkem, se postará o kladné vyřízení Vaší žádosti.  Kontaktaktujte nás a  my se vám do 24 hod ozveme.

Ceník

 

Studentská víza ZDARMA
Dependant visa ZDARMA
Turistická víza 750 Kč
Turistická víza se studiem ZDARMA
Vyhodnocení víz do Austrálie 2950 Kč
Radu od imigračního právníka Cena dohodou (kontaktujte nás před vaší objednávkou)
Prodloužení studentských víz ZDARMA

Ztrácíte se ve vízech?

Napište  migračnímu agentovi.

WILLIAM MORENO ACERO
Email: pravnik@chcidoaustralie.cz

Migration Agent MARN 1173464
Education Agent QEAC F207

Code of Condact: PDF

Consumer Guide: PDF

Zkušenosti účastníků

Sledujte nás na sociálních sítích