Připravili jsme pro vás

Pro studenty, kteří uvažují o studijně pracovním pobytu v Sydney jsme připravili s místními jazykovými školami výhodné cenové nabídky. U výběru škol jsme mysleli i na to, abyste si na škole mohli vybrat jak z ranního, tak i odpoledního studia.

Nechce se vám platit celé školné dopředu? Výhodné cenové nabídky škol jsme připravili ve 3 variantách. Většina škol je otevřená možnosti splátkového kalendáře pro naše studenty, který pro vás se školou bez poplatku vyřídíme.

Varianta 1 je připravena pouze k účelům ke splátkovému kalendáři. Chcete-li do Austrálie odletět na studentská víza, tak vaše studium musí být delší než 12 týdnů. Napište nám a my pro vás nabídku studia na 12 týdnů připravíme. I když se chystáte do Austrálie za studiem na celý rok a budete vyžadovat splátkový kalendář, tak Variantu 1 berte pouze jako počáteční cenu před odletem a zakoupením letenky.

V každé variantě jsou pro vás započítané náklady na školu, zdravotní pojištění, a poplatek za studentská víza. Pak už vám stačí mít připravené peníze na letenku a můžete odlétat si splnit váš “australský sen”.

Pro studenty, kteří mají zájem o studium odborných kurzů nebo studium na univerzitě,  jsme vybrali kvalitní a cenově výhodné školy. které také nabízejí splátkový kalendář. 

Přesnou cenu za zdravotní pojištění, školné, datum začátku a konce kurzu a prázdnin a ostatní informace Vám sdělíme až z “Letter of offer”, který nám škola pošle po odeslání vaší přihlášky.

V nové kalkulaci vám budeme počítat aktuální kurz KČ/AUD. Ceny v nabídkách jsou pouze ORIENTAČNÍ.

Připravili jsme pro vás

Studentská víza

od 58.824,-

Studentská víza

od 64.156,-

Studentská víza

od 47.558,-

Jazykové školy

Queensland Academy of Technology

Browns English

Langports

Imagine

Tafe QLD

Australian Pacific College

Odborné školy

Queensland Academy of Technology

The Eagle Academy

Imagine

Tafe QLD

Australian Pacific College

Univerzity

Queensland University of Technology

The University of Queensland

Griffith University

Torrems University Australia

Chcete studovat v Sydney?

Pomůžeme Vám úspěšně projít celým procesem

Kontaktujte nás

Zkušenosti účastníků

Sledujte nás na sociálních sítích