StudiumBrisbane

Studujte v Brisbane

Brisbane je hlavním městem státu Queensland a je zároveň také důležité průmyslové, finanční a dopravní středisko, nachází se zde námořní přístav a mezinárodní letiště. Toto město nabízí řadu skvělých a kvalitních jazykových škol, odborných škol a univerzit.

Denní výdaje studentů zde nejsou tak vysoké jako například v Sydney nebo Melbourne. Někteří z vás uvítají poklidný životní styl, přátelskou atmosféru a dobře se zde jezdí po městě a okoí na kole.

Připravili jsme pro vás

Pro studenty, kteří uvažují o studijně pracovním pobytu v tomto městě jsme připravili s místními jazykovými školami výhodné cenové nabídky. U výběru škol jsme mysleli i na to, aby jste si na škole mohli vybrat jak z ranního tak i odpoledního studia. Často se studentům stává, že se jim v průběhu JOB assistem naskytne pracovní příležitost v době, kdy musí do školy a o práci tak zbytečně přichází. V takovém případu ve škole zažádáte o změnu doby výuky a do práce nastoupit můžete.

Nechce se vám platit celé školné dopředu? Výhodné cenové nabídky škol jsme připravili ve 3 variantách. Většina škol je otevřená možnosti splátkového kalendáře pro naše studenty, který pro vás se školou bez poplatku vyřídíme.

Varianta 1 je připravena pouze k účelům ke splátkovému kalendáři. Chcete-li do Austrálie odletět na studentská víza, tak vaše studium musí být delší než 12 týdnů. Napište nám a my pro vás nabídku studia na 12 týdnů připravíme. I když se chystáte do Austrálie za studiem na celý rok a budete vyžadovat splátkový kalendář, tak Variantu 1 berte pouze jako počáteční cenu před odletem a zakoupením letenky.

V každé variantě jsou pro vás započítané náklady na školu, zdravotní pojištění, a poplatek za studentská víza. Pak už vám stačí mít připravené peníze na letenku a můžete odlétat si splnit váš “australský sen”.

Studenti, kteří mají zájem o studium odborných kurzů nebo na univerzitě. Pro vás jsme vybrali odborné školy a univerzity, které jsou velmi kvalitní, cenově výhodné, oblíbené a také nabízejí splátkový kalendář. Kontaktujte nás o jaký kurz, školu nebo univerzitu máte zájem a nechte vše na nás.

V Austrálii můžeme kontaktovat a přihlásit vás až do 150 škol a univerzit. Nenenajdete-li vaší školu na našich stránkách, napište nám a my vámi vybranou školu oslovíme a získáme potřebné informace.

Přesnou cenu za školné, datum kdy kurz končí, od kdy do kdy budete mít prázdniny a kolik vás bude stát zdravotní pojištění, konečnou cenu a ostatní informace zjistíme až z “Letter of offer”, který nám škola pošle po odeslání vaší přihlášky.

V nové kalkulaci vám budeme počítat aktuální kurz KČ/AUD. Ceny v nabídkách jsou pouze ORIENTAČNÍ.

Vyberte si na jaké škole chcete studovat

Chcete studovat v Brisbane?

Zkušenosti účastníků

Agenturu rozhodně doporučuji. Od první informační schůzky až po příjezd do Austrálie byla perfektní komunikace a osobní přístup. Na místě mi pak Martin i pomohl s hledáním práce, nového ubytování a nebo s voláním doktora uprostřed noci. Děkuji a doporučuji.
Katka Snížková
Prodloužení viz 100% spokojenost, i přes mou složitější zadost vse proběhlo výborně. Děkuji a vřele doporučuji
Zuzka Křehlíková
Nejlepsi agentura!! Přiletěli jsme na Gold Coast, bohuzel pres jinou agenturu, ktera nebyla natolik ochotna pomoci. Proto jsem se obrátila na “Chci do austrálie” vsichni jsou velmi přátelsky, pomuzou s řešení viz, skoly, ubytovani, pujceni auta dokonce i s praci. Pokud si nevíte rady, Martin vždy najde řešení a pomuze vam!!! Dekuji
Erika Sv
Rozhodně doporučuji! Přátelské jednání a když si nevíte z něčím rady,tak vám rádi se vším pomůžou.prostě za mě palec hore ve všech směrech :-) ;-)
Bobeš Bob
Po půlročním pobytu v Austrálii jsem se rozhodla o prodloužení víz a zkusila jsem kontaktovat tuto agenturu. A dobře jsem udělala. Martin je velice pohotový, neustále se mnou byl v kontatku a snažil se najít nejlepší možné řešení. Hlavně je taky neskutečně trpělivý, což v mém případě byla nutnost. Výběr školy jsem dělala na poslední chvíli! Nakonec jsme všechno stihli v termínu a vízum bylo schváleno. Pokud zvažujete pro výběr svého pobytu Brisbane nebo Gold Coast, tak myslím, že tato agentura je nejlepší volba!
Ninanja Nšoči