Cestování

Cestování

Chcete vyrazit do Austrálie na vlastní pěst nebo preferujete zájezd ve skupině s českým průvodcem již z ČR nebo místním průvodcem až v Austrálii?

Tak jste na správných webových stránkách, jsme specialisté na Austrálii.

V Austrálii trvale bydlíme již od roku 2006. Chcete si Austrálii pořádně užít nebo máte jen omezený rozpočet? Společně s vámi pro vás připravíme cestovní plán na míru, který bude nabitý výlety a dobrodružstvím, na které budete dlouho vzpomínat.

Sami rádi cestujeme a také jsme v Austrálii navštívili mnoho míst. Rádi vám poradíme a domluvíme vše dle vašeho přání a rozpočtu.
Spolupracujeme s českou CK Siam travel v Praze, přes kterou můžete naše nabízené zájezdy zprostředkovat.

Neváhejte se na nás obrátit a nebo kontaktujte CK Siam travel.

Adrenalinový zážitek v Gold coast
Plážový týden v Gold coast
Na vlastní pěst
Jednodenní výlety

Zkušenosti účastníků

Agenturu rozhodně doporučuji. Od první informační schůzky až po příjezd do Austrálie byla perfektní komunikace a osobní přístup. Na místě mi pak Martin i pomohl s hledáním práce, nového ubytování a nebo s voláním doktora uprostřed noci. Děkuji a doporučuji.
Katka Snížková
Prodloužení viz 100% spokojenost, i přes mou složitější zadost vse proběhlo výborně. Děkuji a vřele doporučuji
Zuzka Křehlíková
Nejlepsi agentura!! Přiletěli jsme na Gold Coast, bohuzel pres jinou agenturu, ktera nebyla natolik ochotna pomoci. Proto jsem se obrátila na “Chci do austrálie” vsichni jsou velmi přátelsky, pomuzou s řešení viz, skoly, ubytovani, pujceni auta dokonce i s praci. Pokud si nevíte rady, Martin vždy najde řešení a pomuze vam!!! Dekuji
Erika Sv
Rozhodně doporučuji! Přátelské jednání a když si nevíte z něčím rady,tak vám rádi se vším pomůžou.prostě za mě palec hore ve všech směrech :-) ;-)
Bobeš Bob
Po půlročním pobytu v Austrálii jsem se rozhodla o prodloužení víz a zkusila jsem kontaktovat tuto agenturu. A dobře jsem udělala. Martin je velice pohotový, neustále se mnou byl v kontatku a snažil se najít nejlepší možné řešení. Hlavně je taky neskutečně trpělivý, což v mém případě byla nutnost. Výběr školy jsem dělala na poslední chvíli! Nakonec jsme všechno stihli v termínu a vízum bylo schváleno. Pokud zvažujete pro výběr svého pobytu Brisbane nebo Gold Coast, tak myslím, že tato agentura je nejlepší volba!
Ninanja Nšoči